Księgowość online – prosto i szybko | INFI

Księgowość online – prosto i szybko

Księgowość online – prosto i szybko

sty 27, 2021 | Podatki

Księgowość online – prosto i szybko

Przez lata księgowość kojarzyła nam się z papierami, stratą czasu na przewożenie ich tam i z powrotem, kserowaniem, pilnowaniem by zawsze znajdowały się tam, gdzie trzeba.
Aktualnie nasza ciągła obecność w sieci i możliwości z niej płynące zupełnie zmieniły nasze myślenie i sposoby działania. Także w zakresie księgowości.

  1. Znajdź biuro przez internet
  2. Oferta online
  3. Bezpieczeństwo dzięki sieci
  4. Zalety księgowości online

Znajdź biuro przez internet

Jak większość przedsiębiorstw, także biura rachunkowe skorzystały z dobrodziejstw internetu i weszły na szeroki rynek dzięki obecności firm w sieci. Dzięki temu możemy je bez problemu znaleźć i wybrać te, które spełniają nasze wymagania. Wszystko to bez konieczności wyjścia z domu. Możemy sprawdzić ofertę biura, cennik, opinie na temat jakości usług. Warto to zrobić, ponieważ pamiętajmy, że powierzamy w ich ręce naszą firmę.

Oferta online

Wychodząc naprzeciw klientom, a także, by ułatwić sobie pracę, biura rachunkowe korzystają obecnie ze specjalnie przygotowanych i zabezpieczonych programów, dzięki którym możemy zdalnie:

  • Przesyłać bezpiecznie skany dokumentów
  • Dostarczać wszelkie dane personalne bez obaw o ich utratę lub kradzież
  • Wystawiać faktury
  • Sporządzać raporty
  • Rozliczać się z Urzędem Skarbowym
  • Kontaktować się przez e-mail

Bezpieczeństwo dzięki sieci

W obecnych czasach obecność online to także wymóg konieczny. Nawet przebywając na kwarantannie, możemy dbać na bieżąco o nasz biznes. Nie narażamy siebie i innych, a wszystkie niezbędne czynności prawne zostaną wykonane.

Zalety księgowości online

Księgowość w sieci nie ogranicza nas czasowo, ponieważ e-mail możemy przeczytać lub wysłać niekoniecznie w godzinach pracy. Stały dostęp do programu fakturującego ułatwia i usprawnia prowadzenie biznesu. Wszelkie udogodnienia dla nas rzutują na profesjonalny kontakt z naszymi klientami.
Reagując na potrzeby rynku, biura rachunkowe prowadzą księgowość w systemie hybrydowym. W razie konieczności lub potrzeby klienta do kontaktu osobistego może on pojawić się w siedzibie firmy. Natomiast wszystkie procesy równie dobrze mogą być prowadzone online. Szybko i sprawnie. Nie jest ważne przy tym ważne miejsce naszego przebywania (urlop), czy siedziba firmy.
Bez względu na to czy księgowość prowadzimy online, czy offline nie zmienia się profesjonalne podejście do powierzonych zadań i jakość ich wykonania. Zmienia się natomiast czas wykonywania usługi. Usprawnienie procesów przekazywania dokumentów i kontaktów pozwala ograniczyć czekanie do minimum.

Księgowość online powstała w sposób naturalny, ponieważ prowadzenie biznesów przeniosło się do sieci. Szybko okazało się, jak bardzo usprawnia to prowadzenie naszych przedsiębiorstw. Uwalnia nasz czas i daje możliwość profesjonalnej usługi w szerokim zakresie działania.
Biuro rachunkowe INFI oferuje księgowość online – posiadamy programy do wymiany danych, wystawiania faktur, wszystko online i w jednym miejscu.
Księgowość i podatki, prowadzenie ksiąg handlowych , prowadzenie kadr i płac – załatwisz wszystko nie wychodząc z domu.